Hakkımızda

1968 yılında faaliyete başlayan firmamız Gökçek A.Ş.,  endüstri ürünlerinin üretim ve satışında, kaliteyi, eksiksiz ve zamanında teslimi ilke olarak benimsemiş ve Türkiye'nin önde gelen isimlerinden olmuştur. 50 yılı aşkın tecrübesi ile Gökçek A.Ş., iş makineleri yedek parça ve sızdırmazlık elemanları, vibrasyon takozları, savunma sanayii ekipmanları, tıbbi cihaz yedek parçaları, otomotiv yedek parça ürünleri üretimi yapmaktadır. Firmamız yurtdışında ise " MAG " markası altında 5 kıtada 46 ülkeye direk ihracat yapmakta olup sürekli katıldığı uluslararası fuarlar ve uzman pazarlama birimiyle yeni pazar arayışlarını sürdürmektedir. Üretim programıyla ürün çeşitlerini her geçen gün yenileyerek sektörde büyük atılımlar gerçekleştirmektedir. Gökçek A.Ş. standart üretiminin dışında, müşterilerden gelen talep doğrultusunda, istenilen ürünleri, tecrübeli kadrosu ile kaliteli ve eksiksiz olarak hizmet vermektedir.

Gökçek A.Ş. sizlerden gelen talepleri karşılamaktan mutluluk duyar.

Saygılarımızla,

Mahmut Gökçek, Adem Gökçek

Vizyonumuz; Sektöründe bir dünya markası olmak.

Misyonumuz; Sektöründe rekabetçi ürün ve hizmetler üreterek, müşteri ve diğer paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak.

Gökçek A.Ş. olarak sağladığımız ürün ve hizmetlerde,

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmeyi,

Yasal mevzuat ve şartlara; ulusal ve uluslararası standartlara ve uygulanabilir tüm gerekliliklere uyarak, süreç odaklı bir yaklaşımla verimliliği ve kaliteyi artırmak için sürekli iyileştirme ve ilk defada doğru üretim ilkesiyle hareket etmeyi,

Değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmayı,

İnsan sağlığına ve çevreye saygılı üretim anlayışı içerisinde, çalışanlarımızın yetkinlik, farkındalık, iletişim niteliği ve motivasyon seviyelerini artırmaya yönelik iletişim programları kurmayı,

Şirket politikası olarak benimseyerek taahhüt ediyoruz.

İnsanlığın ortak geleceği olan Çevre; kirliliğin, sürekli azalan doğal kaynakların tükenmesi tehdidi altındadır. Bu nedenle Gökçek A.Ş. doğadan alıp doğaya veren üretim süreci içerisinde kaynakların optimum seviyede kullanılarak üretim maliyetlerinin düşürülmesini sağlamayı, aynı zamanda hammaddenin daha etkin kullanılmasını sağlayarak insanlığın ortak serveti olan kaynakların verimli harcanmasını benimsemiştir.